Lauri Läänemets
Lauri Läänemets
Kes arvab, et valitsuskriis sai sisulise lahenduse ja valitsusparteid tegelikult seda ise ka usuvad?
Lauri Läänemets
Lauri Läänemets
Muideks, Eesti ametlik seisukoht on praegu, et iga EL liikmesriik ei pea aastaks 2050 kliimaneutraalsust saavutama. Las teeb seda kogu liit tervikuna.

See annab võimaluse Eestil ja ka teistel edasi saastada, maksad mõne trahvi ja ükskõik. Eesti toetab küll 2050 kliimaeesmärgi saavutamist aga sisuliselt mitte.

🌱Tegin Eesti seisukohti muutva ettepaneku Euroopa Liidu Asjade komisjonis kui Eesti seisukohti arutasime, sama tegi Ossinovski keskkonnakomisjonis. Hääletati maha. Seega Keskerakonna jutt kliimasõbralikust valitsusest on vaid jutt.

🌿Meie ühiskonnas on väga vähe teadmist ja infot mis kliimasoojenemine kaasa toob. Seetõttu ei oska inimesed poliitikutelt nõuda, paljudel ettevõtjatel on ükskõik.

🍀Valitsusel peaks aga olema kohustus seletada, et mitte ainult ilm ei lähe meil soojemaks, vaid kõigi tagajärgede mõjul ei pruugi mõnekümne aasta pärast enam sellist ühiskonda, korda ja süsteemi eksisteerida. Vabast ettevõtlusest, iga inimesega arvestamisest rääkimata. Ja vaesust tuleb juurde, ka Eestis.
Lauri Läänemets
Lauri Läänemets
TÜRI UUDISED podcast videopildis. Sten Perillus ja Lauri Läänemets peatuvad olulisel ja räägivad sellest, millest mõned rääkida ei taha.

Kas põhikoolide kärpimine on õigustatud, miks peame valla toetusega Türi korterelamud just nüüd korda tegema, kas kaasav eelarve on väikeste kohtade suhtes õiglane ning soojenduseks veidi Türi kultuurielust.

Kirjutage meile millest võiksime rääkida ja mis infot välja tuhinda.
#TüriUudised Sten Perillus Türi vald

Sul on mõni mõte, mida arutada? Tahad midagi koos ära teha?Võta minuga ühendust!

E-mail: lauri.laanemets@riigikogu.eeTel: 51 39 037