Avalik pöördumine

Head Järva- ja Viljandimaa inimesed! Oleme kohalikud eestvedajad, endised ja praegused omavalitsusjuhid, kes on panustanud Järvamaa arengusse, mõelnud ja teostanud koos teiega ning julgenud tehtu eest vastutada. Meil on ette näidata tegusid ja välja käia mõtteid, kuidas siinset elu edasi viia. Me tunneme ja teame kohalikke vajadusi. Seetõttu oleme otsustanud kandideerida Riigikokku, et seal ei domineeriks ainult pealinna vaade.

Peame loosungitest ja plakatitest olulisemaks võimalust tutvuda parlamenti pürgija ideede ja argumentidega. Samas ei toimu Riigikogu kandidaatidele piisavalt palju arutelusid ja debatte, mis aitaksid nende mõtteid inimestele paremini tutvustada.

Pöördume kõigi vabaühenduste, külaseltside, noortevolikogude, õpilasesinduste, ettevõtjate, põllumeeste, eakate seltside, arstide, õpetajate ja teiste kogukonna liikmete poole üleskutsega korraldada arutelusid, et saaksime rohkem oma seisukohti tutvustada . See ei puuduta ainult meid, vaid kõiki Riigikogu kandidaate, keda Järva- ja Viljandimaal on kokku 79 inimest.

Me usume, et kõigil meil on sellest võita. Jääme ootele!

Rait Pihelgas, Reformierakond, Järva vallavanem

Priit Värk, Isamaa, Paide linnapea

Lauri Läänemets, Sotsiaaldemokraatlik Erakond, Türi vallavolikogu liige